fbpx

Vasksõrmus ahhaadiga

5.00 

Materjalina kasutatud vasktraati ja ahhaati

Laos (saab järeltellida)

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Ahhaadi omadused: tasakaal, kaitse, rahulikkus, kindlus, stabiilsus, julgus, pinged, emadus, negatiivsus, vastupidavus
Ahhaati on läbi ajaloo kasutatud ka erinevates jõudu, pikaealisust, vaprust ja edu soodustavates loitsudes ning maagilistes rituaalides.
Läbi sajandite on ahhaadil oma väärikas koht olnud ka armastusemaagias – ta on nimelt hea negatiivsete mõtete tõrjuja ja meelte moonutaja (muudab ebameeldiva kütkestavaks).

Vask on suurepärane energiajuht – alustade elektrist ja kuumusest, lõpetades müstiliste ja peenete energiatega kõrgematelt tasanditelt. Legendide kohaselt on vask võimeline juhtima ja vahendama uskumusi, mõtteid ja sõnumeid erinevate inimeste, kristallide, aurade, teadvuste ja isegi maailmate vahel. Osade allikate kohaselt on vase kaasabil võimalik koondada ja edastada isegi mõtteid ning seda sõltumata kahe osapoole vahelisest vahemaast. Samuti arvatakse, et vask võimendab oma kandja psüühilisi võimeid ja tundlikkust ning aitab saada selgemaid vastuseid.

Kuna vasel on võime maandada ning edastada väga erineva sagedusega vibratsioone ja toetada tervenemist, hoides erinevad energeetilised kanalid avatuna, ongi seda erinevates traditsioonides ja praktikates kasutatud eestkätt lisaenergia ammutamiseks. Seda nii tervendamisel, kui ka mistahes maagiliste rituaalide puhul.

Vask parandab ka kommunikatsioonivõimet, toetab mälu, aitab kanaldada, toetab puhastamisprotsessi, aitab õppida end väärtustama (tõsta oma vibratsiooni) ning soosib mentaalsest koormast vabanemist.