fbpx
Allahindlus!

Linnu söögimaja/pesakasti valmistamise komplekt

15.00 

Pööratava esipaneeliga linnumaja valmistamise komplekt. Keera esipaneel sissepoole ja on linnumaja kasutatav söögimajana. Sobib talvel lindude toitmiseks. Kevadel keera esipaneel ette välja ja ongi pesakast valmis.

Komplektis on kõik vajalik materjal linnumaja ehitamiseks – mõõtu lõigatud puitdetailid, kruvid, naelad ja riputusaas. Kokkupanemiseks on vajalik haamer või akutrell, need ei ole kaasas.

Loe lähemalt söögimaja/pesakasti meisterdamise lugu siit

Kui ise meisterdada ei soovi siis võid soetada juba paigalduseks valmis söögimaja/pesakasti.

Laos (saab järeltellida)

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Lindude jälgimine oma koduaias on huvitav ja lõõgastav tegevus. See aitab õppida loodust tundma ning tutvustada ka lastele loodust ja looduskaitse tähtsust. Linnud on põnevad olendid ja nende tundmaõppimine on suurepärane võimalus äratada lastes huvi looduse vastu.

Kui paigutate koduõuele lindude söögimaja või pesakasti, siis peagi leiavad linnud selle üles ning võtavad omaks. Eriti mugav on, kui saate linnukeste toimetamist jälgida läbi akna, siis ei tunne nad end häirutuna, aga teile avaneb suurepärane võimalus nende tegevust segamatult vaadelda.

Talvel on lindude toitmine oluline, sest nad vajavad külma ilmaga ellujäämiseks lisatoitu. Kevad on suurepärane aeg, et jälgida rändlindude saabumist ja pesapunumist ning noore pesakonna toitmist.

Erinevate linnuliikide jälgimine võimaldab teil paremini mõista, kuidas iga liik käitub. Samuti saate näha iga aastaajal erinevaid tegevusi, olgu see siis kevadine pesitsemine või talvine toitumine. Ka võite erinevad linnuliigid üles märkida ja osaleda lindude loendamistel.

Sulle võib meeldida ka…