fbpx

Karp küünalde valmistamise komplekti, siirupite, seente ja krõpsudega

25.00 

Meisterda ise mesilasvahast küünlad.

Komplekt sisaldab materjali kümne mesilaskärjest küünla valmsitamiseks, purgi kuusevõrsesiirupit ja purgi ebaküdooniasiirupit (kumbki umbes 100 ml), paki ebaküdooniakrõpsse ja paki kuivatatud lehterkukeseeni. Kõik hea ja parem ühes pakis. Pakitud aknaga pappkarpi.

Põnev kingitus sobib ka jõuluvana kingikotti.

 

 

Laos

Tootekood: karp2si10kü-1 Kategooriad: , Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Tee ise mesilasvahast küünlad. Kaasas on õpetus küünalde valmistamiseks, naturaalsed kärjepõhjad ja küünlatahid.  Naturaalse mesilasvaha värvus varieerub erinevates kollastes, beežides või hallides toonides. Mesilasvaha põleb puhtalt, ei tahma ja eritab mõnusat meelõhna.

Kuusevõrsesiirup ja ebaküdooniasiirup on keedetud puhtast loodusest korjatud taimedest allikavee ja suhkruga aeglasel tulel siirupiks. Ebaküdooniasiirup on meeldiva lõhnaga magus-hapu siirup. Sobib niisama morsi tegemiseks, aga ka erinevate  toitude maitsestamiseks. Kuusevõrsesiirup on suurepärane maitselisand salatikastmesse, lihamarinaadi või magustoitudesse. Vanasti olevat kuusevõrsesiirupit tarvitatud köha puhul, aga nii head kraami võib ka ilma köhata süüa. Näiteks pannkookidega.

Ebaküdooniakrõpsud on suhkruga magustatud ja kuivatatud. Sobivad niisama krõbistamiseks või sidruni asemel tee sisse.

Kuivatatud puravikud sobivad toitude maitsestamiseks.